Fulya Oktay

Yüzme Antrenörü

2. Kademe Yüzme Antrenörü Oktay, bölge yüzme hakemi, ayrıca STA uluslararası bebek yüzme eğitmeni olarak spor çalışmalarına devam ediyor.

Meri Dedeoğlu

Yüzme Antrenörü

Yüzmeye 4 yaşında iken Antalya Su Sporları Kulübü’nde başladı. Çeşitli yaş gruplarında Türkiye dereceleri mevcut. Antalya Spor Lisesi’ni birincilikle kazanmıştır. Sonrasında durgunsu kano ile tanışıp kısa sürede Olimpik Umutlar kadrosuna girmiştir. Durgunsu kano branşında da Türkiye dereceleri mevcuttur. Türkiye yüzme federasyonu 1.kademe yüzme antrenörü ve yüzme hakemidir. Türkiye sualtı sporları federasyonu gümüş cankurtaranlık belgesine sahiptir. STA(Safety Training Awards)’dan bebek yüzme ve açık su yüzme branşlarında çeşitli eğitimler almıştır. Şu anda kulübümüzde çocuklar ve yetişkinlere yüzme eğitimi vermektedir.

Başak Yorük Göncü

Atletizm Antrenörü

İstanbul doğumlu evli ve 2 çocuk annesi. 1998 yılında Enka Spor kulübü Atletizm takımında başlayan sporculuk serüveni 2004-2008 yılları arasinda da Fenerbahçe Spor Kulübü’nde devam etti. Türkiye Marmara İstanbul ve çeşitli il ve ilçelerde orta mesafe branşında şampiyonluklar elde etti. Trakya Üniversitesi Beden Eğitimi ve Yüksekokulu Antrenörlük bölümünü derece ile bitirdi. O dönemde unitversite takımlarını çalıştırıp müsabakalara hazırlanmaları ya destek oldu. 2015 yılında kendi antrenman ve beslenme programını hazırladığı vücut geliştirme şampiyonasında atletik fizik büyük bayanlar şampiyonu oldu. Üniversite döneminde çeşitli spor branşları yaptı ve çalıştırdim.2013-2018 yılları arasında İstanbul t.e.d spor kulübü Spor koordinatörlüğünü yapıp çeşitli branşlarda eğitimler verdi. 2023 yılında da Datça Spor Kulübünün bir parçası olup, atletizm konusunda tecrübelerimi paylaşmaya devam ediyor.